Envireless, işletme, fabrika, laboratuvar, sera gibi çevresel parametrelerin kontrol altında tutulması gereken her alanda kaliteli hizmet sunar. Üstelik sürekli olarak ölçtüğü değerleri anlık olarak uzaktan takip etmenize de olanak sağlar.

Ne Yapar?

Envireless, bir algılayıcı, sunucu yazılımı ve kullanıcı arayüzünden oluşan uzaktan takip sistemidir. Ortamdaki sıcaklık, nem, basınç değerleri ile çeşitli gaz ve duman mevcudiyetini takip edebileceğiniz gibi, işletmeniz ihtiyaçları doğrultusunda farklı parametrelere yönelik sensör kullanımıyla şekillendirilebilir.

Sürekli olarak ölçülen değerler kablosuz bağlantı yoluyla uzak bir sunucuya ya da işletmenizin kendi sunucusuna iletilir. Bu değerler ileri analizler için sunucuda saklanırken, mobil uygulama ya da çevrimiçi bir web sayfası üzerinden anlık olarak takip edilebilir.

İşiniz Kontrol Altında

Envireless ile özel koşullarda da sürekli ölçüm yapabilirsiniz. Örneğin laboratuvarlarda kullanılan -80 derece buzdolabınız eğer ekstra sensör girişine sahipse dolabınızın sıcaklık değerini cep telefonunuz üzerinden takip edebilir, herhangi bir düşüş ya da dalgalanma durumunda acil uyarı alabilirsiniz. Böylece değerli örneklerinizi güven altında tutmuş olursunuz.

Envireless, yatan hasta ve gebelik takibinde, tansiyon, kalp atışı, vücut sıcaklığı ölçümlerinde de kullanılabilir. Aynı zamanda sahip olduğunuz bir yazılıma da veri gönderebilir.

 

Bugün Bizi Arayın

Envireless, Android ve IOS işletim sistemleriyle uyumludur. Projelerinizle entegre çalışabilir ve Apple AppStore ile Android PlayStore’a yüklenebilir. Envireless ile tanışmak ve projelerinizde kullanmak üzere lütfen bize ulaşın.